Афиша Житомира/

НІ насильству над жінками

НІ насильству над жінками

НІ насильству над жінками

благодійний ярмарок

На благодійному ярмарку буде представлена продукція Майстерні вишивки «Барвиста», яка є соціальним підприємством і заснована жінками, які постраждали від торгівлі людьми та домашнього насильства. Усі виручені кошти підуть на проект з відновлення функціонування Реінтеграційного центру «Євгенія» у смт. Озерне, вул. Авіаційна 28. За період свого існування з 2005 по 2010 роки центр надав реінтеграційну допомогу 130 жителям Житомирської області, які потерпіли від торгівлі людьми. При ньому створено притулок для жінок та дітей (у притулку проживало 39 потерпілих від торгівлі людьми, 24 жінки, що потерпіли від сексуального насильства, та 7 дітей).

25 листопада у Вас є унікальна можливість допомогти жінкам, які постраждали від торгівлі людьми та домашнього насильства, придбавши вишиті серветки на благодійному ярмарку.

Комментарии

Небайдужа 23.11.2021 16:53
-1 0 +1

Відвідати цей захід - не просто побачити фантастичні, професійно виконані роботи, - це справа небайдужих, або ж для тих, хто із досвіду знайомих, чи власного стикався з цим явищем. Обов'язково завітайте, отримайте чудовий настрій, знайдіть підтримку. Запрошуйте друзів та знайомих! Класно, коли ми всі разом - нереальна сила підтримки!